Btm Türkiye | Bağımlılık Tedavi Merkezi
0530 816 84 86
bilgi@btmturkiye.com

Mora Nova ile Kilo Kontrolü (Zayıflama)

Mora Biorezonans Nedir? Fazla Kilolardan Nasıl Kurtulabiliriniz? Neden Tercih Edilmelidir?

Merkezimizde Kilo kontrolünde (Zayıflama)  “Frekans Tıbbı” olarak ta bilinen biorezonans yöntemi uygulanmaktadır. Kullandığımız MORA NOVA cihazı bu alandaki son teknolojiye sahip ve dünyadaki en başarılı biorezonans cihazıdır.

Mora Nova ile Nasıl Kilolardan Kurtulurum?

Biliyorsunuz, hangi yöntem ile kilo verirseniz verin (diyet, spor, akupunktur vb.) maalesef tekrar kiloları geri alma durumu yaşanır. Uzun zahmetli ve zor süreçte verdiğiniz kilolar, yeme alışkanlığı değiştiği anda kısa süre içerisinde artarak tekrar geri döner. Bu durum  hemen hemen herkesin şikayet konusudur.

Unutmayın! Kilo vermek sorun değil, asıl sorun verdiğiniz kiloda kalabilmektir.

Mora biorezonans uygulaması ile bizler, bağımlılıklarda da olduğu gibi bu probleminizi kalıcı olarak çözmeyi hedefliyoruz. Baktığınızda ana problemin yeme alışkanlığınız olduğunu görürsünüz. Bizim sizler için hedefimiz, sizlere sağlıklı bir yeme alışkanlığı kazandırabilmektir. Tabi ki bunu, siz açlık hissetmeden, krizlere girmeden (otomatik diyet hissi)  tamamlamayı hedefliyoruz.

Mora Kilo kontrolü (zayıflama)  uygulaması karbonhidratlara (hamur işleri, ekmek, pirinç, makarna, şeker, çikolata ve tatlılar) karşı isteği azaltıp, zahmetsiz ve “diyet yapıyorum” hissi olmadan, sağlıklı kilo verebilmenizi sağlar.

 İştahı azaltmak ve zayıflamayı başlatmak için 4 seans yeterlidir. Kişinin durumuna göre değişken olsa da genellikle haftada 2 seans olarak uygulanır.

Uygulama Sonrası Ne Hissedilir?

İlk seansın hemen ardından tükettiğiniz (şeker, tatlı, çikolata, pirinç, ekmek, makarna ve hamur işleri gibi unlu gıdalar)  gıdaların miktarının çok çaba harcamadan azaldığını göreceksiniz. Ancak uygulamanın asıl etkisi 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda artarak hissedilir. Uygulamalar sonrasında artık iştahınızın azaldığını,   (şeker, tatlı, çikolata, pirinç, ekmek, makarna ve hamur işleri gibi unlu gıdaları) aramadığınızı, bu gıdaları yediğinizde de az miktarda tüketmenin yeterli geldiğini ve kendinizi hiç zorlanmadan durdurabildiğinizi fark edeceksiniz. Bu bahsedilen durum otomatik olarak gerçekleşecektir. Yani bir diyet yapıyor hissi olmadan yediklerinizin kendiliğinden azaldığına şahit olacaksınız.

NEDEN TERCİH EDİLMELİDİR?

Mora Kilo kontrolü (zayıflama) Uygulamasının tercih edilmesinde en önemli 4 özellik vardır;

  1. Mora Kilo kontrolü (zayıflama); tamamen yan etkisiz bir uygulamadır. Uygulama esnasında yada sonrasında herhangi bir yan etki yaşanmaz.
  2. Mora Kilo kontrolü (zayıflama) Uygulaması, bağımlılıklar için geliştirilmiş son teknolojiye sahip Mora Mova biorezonans cihazı ile yapılmaktadır. Bu  cihazla yapılan uygulamada bağımlılıktan kurtulma süreciniz hem fiziksel hemde psikolojik açıdan çok rahat geçmektedir.
  3. Uygulama sonrasında genellikle aç kalma durumu, istek ve yeme krizleri yaşanmaz. Bu nedenle yoksunluk hissine bağlı huzursuzluk, sinirlilik hali, anksiyete, mutsuzluk veya depresyona eğilim durumları yaşanmaz.
  4. Uygulamanın etkisi kalıcıdır ve istediğiniz zaman kullanmak üzere bir destek seansı hakkınız saklıdır.

Merkezimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır, en az 1-2 gün öncesinden randevu alınmalıdır. Ankara dışında başka bir ilde şubesi yoktur.

Ankara dışından gelen hastalarımız için randevu saatleri yolculuklarına göre ayarlanmaktadır. Mesai düzeninde çalışanlar için iş çıkışı saatlerine göre de randevu saati verilebilmektedir.

 

BTM Türkiye

Bağımlılıktan Kurtulma ve Kilo Kontrolü (Zayıflama) Merkezi – Ankara

0 312 231 69 950 530 816 84 86